Cemile Bayraktar’dan tepki çeken Kemal Sunal paylaşımı!

Yeni Şafak eski yazarı Cemile Bayraktar, Türkiye Sineması’nın usta ismi Kemal Sunal’ın rol aldığı filmler hakkındaki “Bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük. Bu filmler resmen insanın zekasına hakaret” sözleri tepki çekti.

“İNSANIN ZEKASINA HAKARET”

Cemile Bayraktar, Twitter hesabından Kemal Sunal’la ilgili bir yazıyı alıntıladığı paylaşımında Sunal’ın filmlerini iyi yapımlar olmadığını belirterek “Sunal elbette bizim markamız, değerli, rahmet olsun, ancak bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük.. bu filmler resmen insanın zekâsına hakaret ” ifadelerini kullandı.

ali sunal’dan BAYRAKTAR’A YANIT: KEMAL SUNAL HALKTIR

Bayraktar’ın bu sözlerine sosyal medyadan tepki yağarken Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’dan yanıt geldi. Sunal ise, Bayraktar’a “Cemile Bayraktar babamın filmlerini beğenmiyormuş olabilir çokta önemli değil. Ama bu filmlerin kötü olduğunu halka hakaret olduğunu belirtecek bilgisi nereden acaba? Neyse ya o da hiç önemli değil #KemalSunal sırtını halka dayamış harika bir insandır tek gerçek bu” sözleriyle yanıt verdi.

“PRİM YAPMAK İÇİN MELEK BİR İNSANA DİL UZATMAYIN”

Sunal, devamında, “Prim yapmak ünlü olmak için artık bari bu melek insana dil uzatmayın ayıptır. Bu halk #KemalSunal’ına laf ettirmez bakın bu güzel isim altında ezilirsiniz! Ayrıca Ak Partili diye genellemeyelim Kemal Sunal’ı seven milyonlarca Ak Parti’ye oy veren sempati duyan insan var Kemal Sunal halktır hepimizindir” dedi.