Minik kız çocuğuna taciz anbean güvenlik kamerasında

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde bir şahıs, tenha bir sokakta gördüğü 5 yaşlarındaki kız çocuğunu taciz ederken güvenlik kameralarına yakalandı.

“her fırsatta küçük kızı fiziksel olarak taciz ediyor”

Sürekli olarak etrafı kolaçan edip fırsat kollayan şahıs, bulunduğu yerdeki açık kapıyı da kontrol ederek kızın içeri girmesi için ikna girişimlerinde bulunuyor. Küçük kızın içeri girmemesi ve kapıyı da kapatması ile planı suya düşüyor. Yine de vazgeçmeyen şahıs dakikalarca aynı sokakta ve kız çocuğunun etrafında dolanıyor. Sokaktan pek insan geçmemesi ve tenha olması sebebiyle cesaret bulan şahıs her fırsatta küçük kızı fiziksel olarak taciz ediyor.

İFADESİ ALINDIKTAN SONRA SERBEST BIRAKILDI

İzlendiğinde insanın kanını donduran ve mide bulandıran bu olayın sahibi Trabzon Belediyesi’nde çalışan M.T., ortaya çıkan görüntülerden sonra belediyedeki işinden kovuluyor. İfadesi alınıyor fakat serbest bırakılıyor!

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

2 dakikalık güvenlik kamerası görüntülerinin sosyal medyada yayılması ve her şeyin çok net belli olması sebebiyle tepkiler çığ gibi büyüyor. Bu artan tepkiler sebebi ile şahsı tutuklama kararı alınıyor, bakalım sonuç ne olacak?

UMARIZ HAKETTİĞİ CEZAYI ÇEKERLER

Bir insana -ki demeye bin şahit gerek- cezasını vermek, hak ettiğini yaşatmak için işleyen sistem; linç girişimlerini ve tepkileri bastırmak için değil de adalet için işliyor olsa keşke.
5 yaşındaki bir çocukta belki de psikolojik travma yaratacak bu tip olayların sorumluları umarız ki hak ettikleri yerlerde cezalarını çekerler ve yine umarız ki sapık zihniyetlere cesaret verecek cezalar yerine artık ciddi, caydırıcı yaptırımlara kavuşuruz.